Click Fraud Protection
Меню
 • Чому варто вивчати саме англійську мову?

  2019.03.06

  Коли ви вирішите інвестувати свій час і сили в навчання іноземної мови, вибір, яку саме мову обрати, – є, безсумнівно, найважливішим. То чому ж варто обрати саме англійську як свою другу мову?

  Сьогодні більше 50 % населення світу може говорити двома чи більше мовами, а понад 1,5 мільярда людей, що вивчають другу мову, надають перевагу саме англійській. Ми живемо у глобальному світі, що об’єднує нас, і нам просто необхідно мати змогу  ефективно спілкуватися один з одним. Можливість розмовляти другою мовою, так само, як рідною, – це здатність, яка може відкрити багато дверей як у вашому особистому, так і в професійному житті.

  Кажуть, що англійська – «мова можливостей». Чому? Тому, що нею говорять майже в усіх країнах світу!

  Наразі англійська є найпоширенішою мовою в діловому світі: це – офіційна мова більш ніж у 50 країнах світу й переважає як друга мова у країнах, де англійська не є рідною.

  Якщо ви задаєте собі питання: “Чому я маю вивчати саме англійську?”, ми написали для вас 8 причин!

  Англійська – друга найпоширеніша мова у світі

  Хоча існують мови, якими розмовляє велика кількість людей, такі як мандаринська, іспанська та арабська, найбільш поширеною другою мовою є англійська, загалом нею розмовляє 1,5 мільярда людей. Це означає, що кожен п’ятий (20% населення світу) може спілкуватися англійською мовою. Важливим є не тільки величезна кількість людей, але й те, що ви можете знайти людей, які володіють англійською мовою в кожній частині світу: від Америки до Азії, від Африки до Європи. Сьогодні переважна частина спілкування англійською відбувається між людьми, що не є носіями мови. Англійська мова – це об’єднуюча ланка між багатьма народами та культурами.

  Англійська – мова для всіх

  З усіх численних мов, якими розмовляють у світі, англійська – одна з найдоступніших для вивчення. Вона дуже гнучка, має просту систему дієслів і досить базовий алфавіт. Ви можете швидко вивчити основи англійської мови та досягти базового рівня без особливих труднощів, особливо якщо ваше навчання буде зосереджене на розмові та слуханні. Саме за такою системою проходить навчання у школі The Language Village.

  Ви також можете прагнути вищого рівня й досягти вільного володіння мовою упродовж відносно короткого періоду часу, що не завжди можливо у вивченні інших мов. Письмова англійська не відрізняється від розмовної  і має досить  лаконічний характер, тому ви можете легко почати писати базові електронні листи для роботи або подорожей.

  Англійська – мова розваг

  Коли ви граєте у відеоігри або перевіряєте стрічку новин у своїх соціальних мережах, переглядаєте відео чи слухаєте пісню, ви обов’язково натрапите на англійську!

  Чи не було б чудово подивитися фільм без субтитрів? Або зрозуміти пісню, що вам подобається, без перекладача?

  Знання англійської мови відкриває двері для розуміння багатьох дійсно крутих речей. Більшість коментарів, опублікованих в інтернеті, або цікаві історії з’являються саме англійською мовою, оскільки ті, хто їх пише, знають, що пост англійською охопить більшу кількість людей. Майже усі популярні фільми і телесеріали доступні спочатку англійською мовою, тому, якщо ви розумієте англійську, вам не доведеться чекати, поки вони будуть перекладені та озвучені вашою рідною мовою.

  Англійська – мова навчання

  Ви коли-небудь намагалися шукати якусь інформацію спочатку рідною мовою, а потім – англійською? Кількість результатів пошуку англійською мовою вражає. Це також стосується і літератури – кількість книг, написаних англійською мовою, значно перевищує кількість книг будь-якою іншою мовою. У багатьох школах і університетах країн, де англійська не є рідною, зараз викладають саме англійською мовою, а не місцевою (студенти виконують проекти та складають іспити також англійською). Чому? Тому що майбутнім поколінням, безсумнівно, необхідно буде використовувати англійську мову для своєї кар’єри, і має сенс допомагати молодим людям бути максимально добре підготовленими до цього.

  Англійська – мова бізнесу

  Сьогодні існує дуже мало робочих місць, що не потребують використання англійської мови тією чи іншою мірою. Все більше компаній працюють з клієнтами або партнерами з-за кордону, і вже майже неможливо не використовувати англійську мову. Англійська – дуже практична мова для ділового спілкування і майже завжди саме вона є офіційною мовою міжнародних компаній.

  Будь-яка серйозна компанія наймає своїх працівників не тільки після перевірки їхньої професійної компетенції, й після визначення рівня англійської співробітника. Отже, якщо ви добре розмовляєте англійською, у вас є:

  • більше можливостей для працевлаштування, особливо у сфері продажів, адміністрування, маркетингу, банківської справи, зв’язку, управління тощо.
  • більше шансів працевлаштуватись у міжнародні компанії й отримувати вищу зарплату та мати більше соціальних переваг.

  Англійська – мова подорожей

  Ми живемо у глобальному світі, і міжнародні подорожі стали нормою для багатьох із нас. Відпустка за кордоном потребує знання місцевої мови або використання англійської, тож для більшості людей англійська мова стає найпростішим і найбільш практичним варіантом. Якщо ви володієте англійською, ви зможете забронювати квитки, готелі, екскурсії та ознайомитися з усією необхідною туристичною інформацією по всьому світу.

  Англійська – мова знайомств

  Просто уявіть, з якою кількістю нових людей  ви можете познайомитись і почати спілкуватися, якщо ви володієте англійською мовою. Знання англійської  може повністю змінити ваші соціальні зв’язки  під час подорожей або коли іноземці приїздять до вашої країни. Вивчення англійської мови може бути цікавим! У вас є можливість завести нових друзів, поїхати в різні країни і познайомитися з новими людьми, дізнатися про їхню культуру, звички, традиції, і, хто знає, навіть зустріти кохання вашого життя.

  Англійська – мова саморозвитку

  Найбільш розвинені країни світу використовують саме англійську мову, щоб повідомляти про свої відкриття або знакові події. Більшість сайтів в інтернеті – англомовні, отже лише одна мова  дає вам доступ практично до всіх знань. Дивовижно! Крім того, ви можете брати участь у форумах і дискусіях на різноманітні цікаві для вас теми без допомоги перекладача.

  Записатись на тестування для перевірки рівня вашої англійської можна тут­­.