Click Fraud Protection
Меню
 • Як поєднувати вивчення англійської мови, роботу й особисте життя

  2019.04.17

  Ви коли-небудь відчували, що не можете впоратися зі своїми робочими обов’язками, навчанням і особистим життям? Збалансувати їх, не дозволяючи жодній зі сфер негативно впливати на інші? Не хвилюйтеся! Ви не самотні. Багато людей у ​​всьому світі відчувають такий тиск і не знають, як досягти гармонії у цих сферах. Ми переконаємо вас, що це виклик, з яким ви зможете впоратися.

  Ось декілька порад, які можуть стати вам у нагоді.

  Зосереджуйтеся на конкретній задачі

  Коли ви працюєте, не думайте про навчання; якщо ви вдома зі своєю родиною або проводите час із друзями, не дозволяйте робочим моментам заважати вам;  на уроці англійської зосередьтеся саме на навчанні.

  Організуйте свій тижневий графік

  Плануючи свій тиждень, беріть до уваги години, які ви маєте присвятити роботі, але відкиньте діяльність, що змушує вас гаяти час і не приносить задоволення. Не забудьте залишити вільний час для своєї родини та друзів, а також для діяльності, яка допоможе вам зарядитися енергією і відпочити. Якщо ваші уроки англійської мають фіксований час, спробуйте спланувати їх, коли ви не будете відволікатися на інші заняття. Якщо ви правильно сплануєте свій графік, у вас вистачить часу на все, навіть на те, щоб весело проводити час і відпочивати.

  Повідомте родину та друзів про свій новий розклад

  Можливо ви вважаєте, що це не дуже важливо, але це не так! Це допоможе їм не заважати вам, коли ви працюєте або намагаєтеся зосередитися під час занять. Крім того, вони будуть знати, коли ви зможете приділити їм повну увагу.

  Окремо плануйте діяльність для відпочинку

  Якщо ви вважаєте, що маєте все контролювати і без вас нічого не можна зробити, ви дуже скоро емоційно і фізично виснажитесь. Ви – жива людина, тому варто навчитися говорити НІ і пам’ятати, що трохи відпочинку ще нікому не завадило. Отже, завжди виділяйте час  на те, що розслабляє вас найкраще – тут немає конкретних правил; кожна людина має свій спосіб: слухати музику, читати книжку, робити фізичні вправи, гуляти пішки, їздити на велосипеді чи просто сидіти під сонцем, не роблячи нічого.

  Можливо, ви знаєте інші речі, які можна зробити, щоб знайти баланс і гармонію у всіх сферах життя. Тільки пам’ятайте, що є хорошим балансом для однієї людини, може бути найгіршим варіантом для іншої. Немає правильного чи неправильного поєднання усіх важливих сфер життя, і ваш вибір змінюватиметься з часом.

  Важливо те, що ви вмієте насолоджуватися життям у будь-якому місці та в будь-який час.