Click Fraud Protection
Меню
 • 11 фільмів про Нью-Йорк (і чому їх варто подивитися)

  2019.05.16

  Протягом десятиліть шум і суєта Нью-Йорка були ідеальним фоном для багатьох фільмів різного жанру і бюджету. Ми обрали кілька шедеврів, що показують це місто, як воно є і передають справжній дух Нью-Йорка. Деякі з них змусять вас захотіти негайно забронювати сюди квиток, інші надихнуть на те, щоб слідувати за своєю пристрастю та мрією, незалежно від того, де ви перебуваєте і що робите. Усі вони дадуть вам змогу побачити сподівання, мрії та страхи жителів Нью-Йорка (і в той же час допоможуть  поліпшити вашу англійську мову!).

  1. Роби як треба!

  Найспекотніший  літній день у Брукліні, суперечка у піцерії закінчується расовим конфліктом і трагедією. Цей фільм постійно входить до числа найкращих  і має різноманітні нагороди, які це доводять. Сьогодні, на жаль, расова дискримінація і жорстокість поліції продовжують залишатися актуальною темою – у Нью-Йорку та за його межами.

  2. Манхеттен

  Жоден список фільмів, натхненних Нью-Йорком, не обходиться, принаймні без одного фільма Вуді Аллена. Ми також обрали одну з найвідоміших його стрічок: Манхеттен. Це романтична комедія, яка розповідає історію телевізійного сценариста і описує його досить цікаве знайомство. Це – меланхолійне кіно про пошук кохання і щастя в місті, де все здається можливим.

  3. Таксист

  Один з найвидатніших фільмів усіх часів, тому треба дивитися обов’язково. Лише будьте готові до глибокої історії про злочин, насильство і відчуження, що розповідається нам через незліченні лінії спогадів і наповнені словами, що можуть змусити вас почервоніти. Тревіс Бікл у виконанні Роберта Де Ніро  – ветеран В’єтнамської війни, проводить свої безсонні ночі, працюючи водієм таксі і щодня зустрічає людей, які продовжують дедалі штовхати його до прірви депресії, гніву й агресії.

  4. Ельф

  Є кілька речей, що символізують святковий Нью-Йорк, отже нашому списку обов’язково потрібен різдвяний фільм. Стрічка Ельф розповідає історію хлопця Бадді, не-ельфа, що був вихований ельфами. Бадді розуміє, що він відрізняється від інших і вирішує подорожувати від Північного полюса до Нью-Йорка, щоб знайти своїх людських батьків. Незважаючи на те, що фільм має різдвяний настрій, ним можна і треба насолоджуватися навіть у несвяткові дні.

  5. Мисливці на привидів

  Це справжня класика комедії: троє молодих учених із Нью-Йорка займаються дослідженнями паранормальних явищ, потойбічного світу і намагаються врятувати Нью-Йорк від привидів. А головна музична тема цього фільму  точно не буде виходити у вас з голови протягом декількох тижнів. Якщо і це не переконало вас, то скажемо ще лише два слова: Білл Мюррей.

  6. Сніданок у Тіффані

  Тепер давайте поговоримо про класику іншого жанру і реалізацію брендингової мрії для будь-якої компанії: Сніданок у Тіффані –  це вічна романтична комедія про тендітну дівчину, яка шукає пригод, любові та грошей у великому місті. Героїня Одрі Хепберн – чарівна, химерна і трохи невротична. У фільмі також є кіт на ім’я Кіт і стільки культової моди, що жінки всього світу все ще дивляться на Голлі Голайтлі у пошуках модного натхнення.

  7. Уолл-стріт

  Бад Фокс, молодий, але амбіційний  брокер, починає працювати  з Гордоном Гекко – безжальним корпоративним рейдером. Протягом наступних двох годин ми спостерігаємо за тим, що відбувається, коли людей мотивує жадібність, коли вони спокушаються багатством і заграють з більшими силами цього світу. Цей фільм гостро описує надмірні 1980-ті та ставить під сумнів ціну мрій. У 2010 році вийшло продовження Уолл-стріт з Гордоном Гекко.

  8. Коли Гаррі зустрів Саллі

  Оскільки фільм ставить вічне запитання –  чи можуть бути жінки і чоловіки просто друзями – він і досі залишається актуальним і продовжує змушувати людей аналізувати свої власні дружби та закоханості. Дружба Гаррі та Саллі починається, коли вони обидва переїжджають із Чикаго в Нью-Йорк, там вони продовжують зустрічатися в різних районах протягом багатьох років. Гаррі та Саллі намагаються будувати відносини з іншими, але у них так нічого і не виходить.

  9. Нью-Йорк, я люблю тебе

  У Нью-Йорку живе більш ніж 8 мільйонів людей, тому існує безліч історій, які можна було б розповісти про них. «Нью-Йорк, я люблю тебе» зібрав одинадцять із них у – ви вже здогадалися – одинадцяти коротких фільмів. Тут і різні сюжетні лінії, і відомі актори на будь-який смак, тому це – ідеальний фільм, щоб відчути місто і забронювати найближчий рейс до Нью-Йорка.

  10. Міцний горішок 3

  «Міцний горішок» – кіно, що складається з п’яти бойовиків, і ми обрали саме третій, тому що це – найбільш «нью-йоркський» із них. З одного боку, у нас є герой Брюса Вілліса, який зараз відсторонений від своєї справи, але дуже полюбляє алкоголь. З іншого – є Саймон, німець, який грає в гру «Саймон каже» і залучає в неї нашого героя. Це кіно про боротьбу (трохи п’яного) добра проти зла.

  11. Монстро

  Нью-Йорк – місто не тільки про кохання, гроші та моду – відомий горизонт цього міста регулярно наповнюється інопланетянами, льодовиками або монстрами. Що відбудеться, коли п’ять нью-йоркців зустрінуться з монстром, який атакує Манхеттен? Ми не хочемо розповідати подробиці, але готуйтеся до великої кількості крику, бігу і хиткої камерної зйомки, що може викликати запаморочення, але ми обіцяємо, що це – того варте.