Click Fraud Protection
Меню
 • Групові заняття чи індивідуальні уроки. Що краще та чому?

  2016.12.12

  Вивчення іноземної мови – це завжди виклик самому собі. Найпоширеніший метод навчання – записатися на мовні курси. Не має значення початковий у вас рівень або ви вже володієте певними знаннями, школа англійської – ідеальний варіант. Але як зрозуміти, який вид занять підходить саме вам?
  Деякі бажають отримувати індивідуальну увагу, в той час, як іншим для мотивації потрібне відчуття змагання з іншими. Іноді людям потрібна лише пара індивідуальних занять, щоб розпочати навчання, а потім вони успішно займаються у групі.
  Отже, ви вирішили вивчити англійську мову. Ми відкриємо вам всі секрети та розповімо про відмінності групових та індивідуальних занять.

  Різні типи уроків

  Вибір відповідного типу занять залежить від ваших уподобань, рівня знань і досвіду. Зробивши правильний вибір, ви можете за порівняно короткий період часу значно поліпшити свій мовний рівень.

  Групові Заняття

  Одна з головних переваг групових занять полягає в тому, що вони доступні. І, звичайно ж, величезний бонус – живе спілкування. Це незаперечна перевага групових уроків. У вас буде можливість спілкуватися з багатьма людьми та завести нових друзів. Саме тому групові заняття є хорошим способом вивчення розмовної мови. Також це дуже весело й цікаво.
  Групові заняття – найдоступніші, вони часто відбуваються у вечірні години, після роботи. Недоліком групових занять є те, що ви ділите викладача ще з п’ятьма або десятьма учнями. Ви отримаєте не так багато індивідуальної уваги, якщо у вас виникли якісь труднощі. Також варто враховувати, що темпи навчання і запам’ятовування нового матеріалу в кожного різні, що теж вносить певний дискомфорт у процес навчання.
  Групові заняття є чудовим стартом для вивчення іноземної мови.

  Індивідуальні Уроки

  Індивідуальні заняття потрібні для студентів, які серйозно взялися за справу і бажають досягти найвищого рівня володіння англійською.
  Такі уроки можуть бути значно дорожчі, ніж групові. Однак вони є відмінним способом вдосконалення ваших знань, оскільки у викладача більше часу, щоб звертати увагу на дрібниці. Якщо ви плануєте здавати міжнародні іспити або вам потрібна англійська для професійного зростання, приватні уроки вам підходять найкраще. Заняття будуть проходити в потрібному для вас темпі й у потрібній саме для вас спрямованості.

  Для того щоб визначитися, задайте собі ці два запитання:

  1. Для чого я хочу вивчати англійську?
  Якщо ви хочете навчитися швидко говорити, впевнено себе почувати в компанії іноземців, покращити навички аудіювання, практику ведення перемовин, навчитись дискутувати на різні теми або відчувати себе впевнено в публічних виступах – займайтеся у групі.
  Якщо ж ви хочете, щоб викладач зосередився на ваших індивідуальних особливостях, наприклад, з вимовою, бажаєте навчитися вести діалог, поліпшити письмо, вивчити специфічну галузеву лексику, навчитися проходити співбесіду англійською, для вас важливо, щоб усі ваші помилки були проаналізовані та відкориговані – обирайте приватні уроки.

  2. Що мною рухає?
  Якщо ви товариська людина і любите спілкуватися з іншими, то учні в групових класах можуть вас надихати. У ті дні, коли ви втомилися і не хочете йти на заняття, думка про те, що є інші студенти, які будуть займатися без вас, може бути досить вагомою мотивацією. Якщо вам подобається працювати в команді, і вас надихають інші люди, в класі вам буде легше, ніж на індивідуальних заняттях.
  Якщо вам не подобається працювати в групах і ви хочете, щоб вся увага викладача була зосереджена лише на вас, то ваш вибір – індивідуальні уроки. Якщо ж ви легко відволікається, учитель буде контролювати виконання всіх завдань і дисциплінуватиме вас.

  Інші Чинники

  Зрозуміло, що вартість і графік занять також будуть впливати на ваш вибір. Групові заняття, як правило, набагато дешевші, ніж індивідуальні уроки, однак якщо ви хочете займатися за гнучким графіком, зручним для вас, то буде краще займатися індивідуально. Як бачите, вибір не простий.
  Головне, вірити в те, що у вас все вийде і не здаватися!