Click Fraud Protection
Меню
 • 9 простих способів покращити розмовну англійську

  2017.02.21

  Розмовна практика – один із самих веселих і приємних етапів вивчення англійської мови.
  Ось дев’ять важливих порад від школи The Language Village, як вдосконалити свою розмовну англійську і провести цей час із задоволенням.

   

  Говоріть, говоріть, говоріть!

  Будьте впевнені в собі і говоріть якомога частіше з різними людьми. Не соромтеся робити помилки! Чим більше ви практикуєте, тим більш впевнено ви себе почуваєте і збільшуєте свій словниковий запас. Пам’ятайте, розмова – це як освоєння нового виду спорту – тільки через практику можна вдосконалюватись.

   

  Використовуйте сучасні технології

  Смартфон може стати потужним інструментом для вивчення мов. Використовуйте його, щоб записувати, як ви говорите, потім прослуховуйте, щоб зрозуміти, як ваша англійська звучить для інших людей. Завантажте всі улюблені офісні додатки для організації свого навчального часу і записуйте всі нові слова.

   

  Слухайте

  Слухайте новини та пісні англійською мовою, щоб чути правильну вимову. Таким чином ви також можете дізнаватися нові слова і вирази. Чим більше ви слухаєте, тим більше ви дізнаєтеся. Спробуйте повторювати те, що ви чуєте, щоб практикувати вимову і розуміти, на які слова в реченні робиться наголос.

   

  Читайте вголос

  Читайте книгу, газету або журнал самі собі. Це чудовий спосіб практикувати вимову, тому що ви концентруєтеся тільки на тому, щоб добре «звучати» англійською і вам не потрібно думати про структуру речення чи граматику.

   

  Вивчайте нове слово щодня

  Виберіть слово, яке ви хотіли б вивчити сьогодні і попрактикуйтесь використовувати його в різних реченнях. Використовуйте це слово, поки не запам’ятаєте його і продовжуйте вживати регулярно.

   

  Дивіться фільми

  Дивіться фільми англійською, при цьому звертайте увагу на нову лексику і вимову. Наслідуйте акторів і весело проводьте час.

   

  Заводьте друзів

  Подружіться з носіями англійської мови або з тими, хто теж її вивчає. Говоріть з ними про речі, які ви дізналися і обмінюйтесь ідеями. Обговорюйте всі цікаві для вас теми з друзями англійською. Намагайтеся використовувати при цьому якомога різноманітнішу лексику.

   

  Займайтеся чимось цікавим

  Запишіться на курс кулінарії англійською або вступіть до книжкового клубу. Робіть все, що ви полюбляєте, і робіть це, використовуючи англійську мову. Це додасть вашій мовній практиці різноманітності.

   

  Використовуйте словник

  Онлайн-словники часто мають звукові приклади, отож у вас є можливість перевірити свою вимову. Також існує багато відмінних словників у мобільних додатках, які завжди будуть з вами на смартфоні. Тим не менш, не дуже покладайтеся на ці інструменти. Спочатку говоріть слово самі, а потім перевіряйте себе, щоб переконатися, що ваша вимова правильна.

   

  А який з цих способів ближчий вам? Можливо, у вас є свої варіанти, як цікаво і легко практикувати розмовну англійську мову. Діліться ними з нами в коментарях.